اطلاعیه ها

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 2363
  • 26 فروردین 1401 - 19:28
  • 384 بازدید
  • منبع : لالی پرس
آیا مدیریت یک فرمانداری حق فرزندان لالی نیست
آیا مدیریت یک فرمانداری حق فرزندان لالی نیست
کم توجهی به لالی

آیا مدیریت یک فرمانداری حق فرزندان لالی نیست

پیش مقدمه؛ هر چهار سال یکبار که انتخابات مجلس برگزار می گردد، تعداد زیادی از فرزندان لالی دارای عناوین و مدارک تحصیلی مختلف پا به عرصه می گذارند، اما پس از اتمام انتخابات دیگر نام و نشانی از مدعیان کرسی مجلس مشاهده نمی شود تا مجالی دیگر همچون انتخابات های ریاست جمهوری، شورای شهر یا […]

پیش مقدمه؛ هر چهار سال یکبار که انتخابات مجلس برگزار می گردد، تعداد زیادی از فرزندان لالی دارای عناوین و مدارک تحصیلی مختلف پا به عرصه می گذارند، اما پس از اتمام انتخابات دیگر نام و نشانی از مدعیان کرسی مجلس مشاهده نمی شود تا مجالی دیگر همچون انتخابات های ریاست جمهوری، شورای شهر یا مجددأ انتخابات مجلس، اما به راستی چرا فرزندان لالی در مدیریت استان خوزستان سهمی ندارند؟

حدود ۳۰ فرمانداری و به همین تعداد هم اداره کل در استانداری و زیر مجموعه وزارت خانه ها و سازمان ها در استان وجود دارد. آیا حق فرزندان لالی نیست که یک مدیرکل یا فرمانداری را مدیریت بکنند؟
یا اینکه فقط فرزندان لالی در بزنگاه ها مورد استفاده ابزاری برای پیشرفت دیگران قرار می گیرند!؟

چگونه است که از یک شهرستان و یک منطقه ای از استان خوزستان دارای چندین فرماندار و مدیرکل می باشند، اما شهرستانی مثل لالی که مهد دلیران و شجاعان بختیاری است، سهم هیچ را دارد، چرا حق این مردمان غیور و انقلابی در توسعه سیاسی استان دیده نمی شود؟

متاسفانه شهرستان لالی هم در استان و هم در حوزه انتخابیه مورد کم توجهی قرار گرفته است. عدم توسعه اقتصادی، کمبود شدید اعتبارات، نبود هیچ کارخانه، نرخ بالای بیکاری و به دنبال آن رشد آسیب های اجتماعی همه از نبود هواخواهی در مدیریت استان است، عدم عدالت سیاسی در استان خوزستان نسبت به فرزندان شهرستان لالی مشهود است.

آیا وقت آن نرسیده که در دولت انقلابی و مردمی آیت الله رئیسی این کم توجهی را پایان داده و به فرزندان لالی میدان رشد و مدیریت در ادارات کل و فرمانداری های استان بدهد.

در پایان یاد می کنیم از جمله ای معروف : امیر کبیر در ستایش کریم خان زند می نویسد” ای کاش هر چند وقت یک بار شیر بچه ای لر در ایران شاه می شد تا مردم مزه عدالت را می چشیدند”.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*