اطلاعیه ها

موقعیت شما : صفحه اصلی » لالی
  • شناسه : 2384
  • 05 اردیبهشت 1401 - 2:59
  • 296 بازدید
  • منبع : لالی پرس
سرگرد گوروی فرمانده سپاه لالی سخنران پیش از خطبه نماز جمعه
سرگرد گوروی فرمانده سپاه لالی سخنران پیش از خطبه نماز جمعه
به مناسبت سالروز تاسیس سپاه

سرگرد گوروی فرمانده سپاه لالی سخنران پیش از خطبه نماز جمعه

به گزارش لالی پرس، فرمانده سپاه ناحیه لالی سرگردپاسدارقاسم گوروی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان لالی ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت امام علی ع و با گرامی‌داشت ۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی به فرمان رهبر […]

به گزارش لالی پرس، فرمانده سپاه ناحیه لالی سرگردپاسدارقاسم گوروی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان لالی ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت امام علی ع و با گرامی‌داشت ۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی به فرمان رهبر کبیر انقلاب، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکیل می‌شود. سپاه از همان روزهای اول رسالت پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب را بر عهده می‌گیرد و در همین راستا، سپاه در طول چهاردهه گذشته در دفاع از ارزش‌های انقلاب و ملت ایران شهیدان زیادی تقدیم اسلام و میهن اسلامی می‌کند.

وی افزود: سپاه پاسداران از همان روزهای اول در همه عرصه‌هایی که نیاز بوده با حضور پاسداران سلحشور خود حضور پیدا می‌کند و از انقلاب، نظام و ملت ایران دفاع می‌کند و این رسالت تا امروز نیز ادامه داشته و سپاه پاسداران روز به روز قدرتمندتر و عزتمندتر شده است و دفاع از ارزش‌های انقلاب را نیز در دستور کار خود قرار داده و قرار می‌دهد.

سرگردگوروی گفت: سپاه درتمامی عرصه ها ی امنیتی فرهنگی سازندگی ومحرومیت زدایی حضورفعال دارد
فرمانده سپاه ناحیه لالی بیان کرد: امروز سپاه پاسداران بارها و بارها طعم شکست را در کام ضد انقلاب، نظام سلطه و رژیم صهیونیستی نشانده است و دشمن امت اسلامی بارها و بارها عظمت سپاه را تجربه کرده‌اند. امروز همه دنیا می‌دانند دشمنان ما نگران رویارویی با این قدرت هستند و دیگر نمی‌توانند حرکتی را علیه اسلام، جبهه مقاومت و انقلاب اسلامی انجام دهند آن‌ها می‌دانند در برابر هر اقدامی، سیلی سختی از ملت ایران و فرزندان ملت ایران و سپاه انقلاب اسلامی دریافت می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: سپاه درعرصه محرومیت زدایی ساخت مسکن نیازمندان وبرگزاری رزمایش مومنانه کمک های معیشتی به نیازمندان درحال خدمت رسانی است .

سرگردگوروی در پایان گفت:یکی از ماموریت های سپاه مقابله بانفوذاست ومقابله بامنافقین داخلی وخارجی است وانشاالله بزودی رژیم صهیونیستی توسط موشک های هوافضای سپاه از صحنه روزگار محوخواهدشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*